02 Uzupełnienie: Medytacja Impulsy Archanioła Metatrona, – Impuls 1-16 Przekodowania DNA

wybrane teksty z przekazów, streszczenie

[Uzupełnienie wzbogaca aktywacje impulsów o dodatkowy materiał dla pracy nad sobą.]

„Wszystkie warstwy wielowymiarowego DNA, które znajdowały się w Was w uśpieniu, powrócą znów do Życia. Impulsy, które już zostały wysłane, rozpakowały w Was nici DNA; są to energie, które Was przekodowują, rozpoczynając oczywiście od DNA.”

Kryon o DNA:

„Boskie Warstwy DNA 10-11-12. Ich wielowymiarowe atrybuty znajdują się na najwyższym poziomie, dlatego warstwy te w ogóle nie odnoszą się do trójwymiarowego świata. Można zadać pytanie, jaką rolę te warstwy odgrywają. Teraz, moi drodzy, będziecie musieli przyzwyczaić się do faktu, że warstwy te po prostu istnieją, a nie spełniają jakąś funkcję. Nie są to ani procesy, ani wspomnienia, jak warstwy 7-8-9. Traktujcie je jako garnki, w których przygotowuje się jedzenie. Kuchenne naczynia są częścią procesu przygotowywania jedzenia i odżywiania organizmu. Warstwy te stanowią Boski Fundament, na którym spoczywa DNA; są one niezbędne dla istnienia innych warstw.”

Medytacja-Impulsy-Archanioł-Metatron-10-07-Dna

Hatorowie o mitochondriach:

„Ciało KA składa się z niezliczonych cząstek eterycznego światła, wewnątrz którego istnieją węzłowe punkty połączone z mitochondriami Waszych komórek. Mitochondria produkują energię; jest to elektrownia Waszych komórek. Jedyne komórki, które nie posiadają jąder – to czerwone ciałka krwi. Policzono, że ciało człowieka składa się z ponad tryliona komórek, zatem w organizmie znajduje się ponad trylion mitochondriów. Mitochondria połączone są z ciałem KA poprzez liczne mikrokanały.

Można przenieść swoją świadomość na ten poziom ciała i poczuć kanały swego KA. Kanały te są międzykomórkowymi portalami, prowadzącymi w wyżej wibrującą rzeczywistość Waszego ciała KA. Za ich pomocą możecie pomóc swoim mitochondriom łatwiej adaptować się do szybkich zmian.”

„Żyjecie w paradoksalnej dualności. W miarę, jak rozpada się stara energetyczna rzeczywistość, powstaje nowa. Jednak w ludzkiej naturze leży przywiązywanie się do dobrze znanych rzeczy i do starych, przewidywalnych sposobów życia. Jednakże duża część starego sposobu istnienia dobiega już końca. Świat, który znacie, kończy się i rodzi się Nowy.”

[tłumaczenie Andrij, korekta Marcin oraz Gosia]
Jam Jest Boską Miłością, Mocą i Mądrością Teraz