01 Uzupełnienie: Medytacja Impulsy Archanioła Metatrona, – Kodu Energetycznego do pracy z 32 Impulsami

wybrane teksty z przekazów, streszczenie

[Uzupełnienie wzbogaca aktywacje impulsów o dodatkowy materiał dla pracy nad sobą.]

„Są dwa aspekty, które pomogą Wam wrócić do Domu: to Światło i Ogień, oraz oczywiście Miłość…”

„Moim zatem zadaniem (Metatrona) będzie przekazanie Wam Kluczy do Waszego wzniesienia, oświetlenie kierunku i Waszej drogi. Zrozumcie, że potrzebujecie przygotować swoje ciała do przyjęcia nowego Spektrum Światła. Jest to aspekt wzniesienia się, podczas którego Mistrzowie otwierają eteryczną Piramidę Światła, w której będą odbywać się inicjacje Impulsów Światła i Ognia. Każdemu z Was przydzielono dwóch Mistrzów, Nauczycieli, Serafinów, Aniołów lub Archaniołów. Te dwie istoty będą pracować z Wami stopniowo przygotowując Wasze ciała oraz świadomość i myśli.”

Medytacja-Impulsy-Archanioł-Metatron-01-01-Czakry

„32+1 to pierwsze bloki budulcowe – komórki, które powstają w wyniku podziału zapłodnionej komórki jajowej w procesie rozwoju embrionalnego. Z tych właśnie 32 komórek zaczyna się tworzyć torus, kiedy pojawienie się 33 komórki daje impuls i bodziec do odwrócenia się całej struktury na drugą stronę/przenicowanie, w czasie którego zachodzi dalszy podział na 512 komórek. Proces utworzenia się torusa prowadzi do powstania kuli. (por. Drunvalo Melchizedek „Pradawna tajemnica Kwiatu Życia”, t.1 str.217-219)”

„Czy wiecie, że powstanie torusa jest jednym z etapów w procesie Wzniesienia?”

„Praca składa się z 32 Impulsów, a każdy z nich ma swój sens i energetyczną strukturę. Impulsy zbierają Kody Światła w Wewnętrzne Światło, które w odpowiednim czasie będzie odwrócone w postaci torusa na zewnątrz, a zewnętrzne światło wejdzie do środka. Świetlna kompozycja, składająca się z 32 elementów, będzie wbudowana w momencie przejścia w 33 blok budulcowy, co wywoła rozbłysk energii (odwrócenie się na drugą stronę/przenicowanie struktury). Wzmocnienie Światła pozwoli elektronom zmienić kąt orbity, a to będzie sprzyjać wejściu w Skok Kwantowy.”

„Naszą wspólną drogą jest przebycie w ciągu cyklu aktywacji Drogi Prawdy, Drogi Miłości, i dostrojenie się do energii Trójcy Mojżesza, Jezusa i Eliasza. Naszym wspólnym zadaniem jest to, abyście osiągnęli ich wibracje poprzez podniesienie swoich.”

[tłumaczenie Andrij, korekta Marcin oraz Gosia]
Jam Jest Boską Miłością, Mocą i Mądrością Teraz