00 Wstęp do Medytacji – 32 Impulsy Aktywacje od Archanioła Metatrona

Impulsy zostały otrzymane drogą przekazu (channelingu) od Mistrzów Wniebowstąpionych i Archaniołów: Metatrona, Michała, Melchizedeka za pośrednictwem Julii Skurichiny. Cykl aktywacji zawiera w sobie aktywację Kodów Światła i Impulsów przy wsparciu Mistrzów Światła. Impulsy aktywują nasze ciało świetlne, ciała subtelne i uaktywniają oraz przyśpieszają proces wzniesienia świadomości. Osoby biorące udział w aktywacjach budują żywą piramidę, przez którą będą przechodzić kody oraz Impulsy ze środka Galaktyki, z Centralnego Słońca oraz Ducha Swojego Jestestwa dla wspomagania, wzniesienia Swojej Świadomości oraz Świadomości Ziemi w czasie przejścia na nową spiralę rozwoju.

Aktywacja impulsów zaczęła się w maju 2012 roku i jest ważnym wydarzeniem w procesie wzniesienia Świadomości. Wszystkie aktywacje są dostępne w postaci pisemnej oraz w wersji audio. Wznoszenie świadomości jest ciągłym procesem, dlatego aktywacje są aktualne i pomocne w osobistym rozwoju z energiami aktualnymi w Waszej chwili obecnej. Umieszczone teksty oraz nagrania audio zostały zaktualizowane w listopadzie 2014 roku. Jak przekazali archaniołowie w czasie aktywacji pracujemy z energiami i przekazem na moment tu i teraz. Przeprowadzając aktywacje, należy zdawać sobie sprawę, że słowa niosą tylko część informacji, o wiele większą część zajmuje przekaz energetyczno-duchowy, a archaniołowie dbają o to aby zgodnie z naszą intencją aktywacja była doskonale dopasowana do aktualnej chwili. Dla tego jeżeli aktywacje było przeprowadzono wcześniej i będzie przeprowadzona w Waszej chwili obecnej, jak zapewnili archaniołowie, będzie to zupełnie inny przekaz energetyczno-informacyjny, głębiej transformujący i sięgający do najdalszych zakątków naszej istoty w procesie rozwoju.

W aktywacjach można uczestniczyć czytając tekst medytacji lub odsłuchując wersję audio:
Strony www
http://HumanStrefa.pl – medytacje
http://ImpulsyMetatrona.blogspot.com – medytacje Impulsów Metatrona
YouTube
http://youtube.com/user/HumanStrefa
http://youtube.com/user/MedytacjaSwiatla
Facebook Strona
http://facebook.com/HumanStrefa
Facebook Grupa
http://facebook.com/groups/HumanStrefa
http://facebook.com/groups/MedytacjaSwiatla
Strona Rosyjska
http://32impulsa-ot-metatrona.ru

Medytacja-Impulsy-Archanioł-Metatron-21-01-Kwiat-Życia

Aktywacja impulsów jest wspierana dodatkowym materiałem przydatnym dla bardziej świadomego ich przyjęcia oraz zintegrowania. Wszystkie lekcje są prowadzone przez Mistrzów oraz Nauczycieli, a naszym zadaniem jest praca nad samym sobą w celu podniesienia swojej świadomości. Dlatego pojawia się gorąca prośba do tych z Was, którzy zdecydują się przejść przez aktywacje od początku do końca – należy być w pełni odpowiedzialnym przed samym sobą oraz tymi osobami, z którymi będziecie pracować w grupach.

Podstawowa prośba przekazana przez Mistrzów na samym początku jest taka, aby  przeprowadzać aktywację w kolejności podawania impulsów oraz w odstępie co najmniej jednego dnia między zainicjowaniem kolejnych aktywacji. Każdy impuls to kardynalna i głęboka praca ze wszystkimi naszymi ciałami energetycznymi łącznie z fizycznym. Dlatego ważne jest, aby aktywacje przeprowadzać w kolejności ich podawania. Z każdym impulsem możemy pracować tyle czasu jak to czujemy, i dowolnie do niego powracać:

Udanych aktywacji! Niech światło, miłość, mądrość, harmonia, spełnienie i życie wypełni każdego. Niech ujawni się pełnia radości z przejawienia swojej boskości.

Jestem pełnią, obfitością, spokojem, świadomością, miłością i radością życia, jestem pasją życia, Niech tak będzie – Teraz.

Jam Jest Boską Miłością, Mocą i Mądrością Teraz